Jučer 23. lipnja oko 11.40 sati u Dubravi u Prilazu Tomislava Špoljara, na za sada neutvrđen način izbio je požar u napuštenom objektu. U tom trenu unutar objekta nalazile su se dvije maloljetnice. Zbog udisanja dima liječnička pomoć pružena im je u Kliničkom bolničkom centru Zagreb gdje je utvrđeno da nisu ozlijeđene. Požar su ugasili vatrogasci.

Izvor: zagrebacka-policija.gov.hr